Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...

  • 1 – Saç Simülasyonu İşlemi Nedir?
1 – Saç Simülasyonu İşlemi Nedir?

Özel olarak tasarlanmış cihazlar ile özel olarak geliştirlmiş boyaların saç derisi bölgesine minik efektler şeklinde uygulanması işlemidir.Tükiye’de saç dövmesi,saç mikropigmentasyonu,saç simülasyonu gibi isimlerle anılmaktadır.

  • 2 – Saç Simülasyon Fiyatları ?
2 – Saç Simülasyon Fiyatları ?

Uygulama yapılacak bölgenin büyüklüğüne bağlı fiyat oluşmaktadır. Alan ne kadar açıksa fiyat artış göstermektedir. Saç simülasyonu fiyatları oluşurken bu tarz kriterler etkili olur.Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

  • 3 – Kimler Saç Simülasyonu Yaptırabilir ?
3 – Kimler Saç Simülasyonu Yaptırabilir ?

Saç sorunu yaşayan bay yada bayan herkes saç simülasyonu yaptırabilir.

  • 4 – Saç Ekimiyle Farkı Nedir ?
4 – Saç Ekimiyle Farkı Nedir ?

Saç pigmentasyonunda bir saç ekilmiyor.Sadece bölgeye minik saç efekleri veriliyor.Saç ekiminde işlem sonrası 1 yıl gibi bir süre beklemek gerekirken saç pigmentasyonunda 3-5 saat gibi kısa bir sürede yeni bir görünüme kavuşmak mümkün.

  • 5 – Ne Kadar Süre Kullanabilirim ?
5 – Ne Kadar Süre Kullanabilirim ?

Saç Simülasyonu işlemin dünyanın en kaliteli boyası B.C.N.T saç simülasyon boyalarını kullanmaktayız.Kişinin cilt yapısı ve yaşam tarzına bağlı olarak 3-5 yıl kullanım imkanı sağlar.

  • 6 – Saç Simülasyon Boyalarının Özellikleri Nelerdir ?
6 – Saç Simülasyon Boyalarının Özellikleri Nelerdir ?

Bitkisel içerikli ürünlerdir.Burada en önemli faktör yaptırmak istediğiniz firmanın size bu ürünlerin dermatolojik testlerini gösterebilmesidir. En büyük özellikleri zamanla vücuttan solarak atılır. Bu anlamda BCNT ürünleri Dünyanın en kaliteli saç simülasyon boyalarıdır. Dermatolojik olarak test edilmiş ve ağır metal testleri yapılmıştır.

  • 7- Saç Simülasyonu Kalıcı Bir İşlem Midir ?
7- Saç Simülasyonu Kalıcı Bir İşlem Midir ?

Saç simülasyonu geçici bir işlemdir.Ortalama cilt yapısına bağlı 3 ila 5 yıl kullanım imkanı sağlar.Bu süre sonunda vücuttan komple atılır.Eğer istenilirse silme işlemide gerçekleşebilir.

  • 8 – Saç Simülasyonu Ağrılı Bir İşlem Midir ?
8 – Saç Simülasyonu Ağrılı Bir İşlem Midir ?

Saç simülasyonun da bölge anestesik krem ile uyuşturulur ve işlem esnasında çok ciddi bir acı yaşanmaz.İşlem sonrasında yara,şişme vb bir durum olmaz.

  • 9 – Saç Simülasyonu Kimlere Yapılmaz ?
9 – Saç Simülasyonu Kimlere Yapılmaz ?

Saç simülasyonu insan vücuduna hiç bir zararı olmamasına rağmen bazı durumlarda yapılması uygun olmaz.Kanser hastaları,cilt yada deri hastalıkları olanlar,Saç renginde aşırı oynamaya giden kişiler,hamilelere  yapılması uygun değildir.

  • 10 – Altın İğneli Saç Simülasyonunun Farkları Nelerdir ?
10 – Altın İğneli Saç Simülasyonunun Farkları Nelerdir ?

Dünyada bir çok firma saç simülasyonu yapmakta.Mevcut sistemlerde tek bir kalınlığı mevcut.Bu iğneler metal alaşımlı.Altın iğneli saç simülasyonunda ise saç teli kalınlığına göre farklı iğneler mevcut.Bu sayede kişinin mevcut saçına en uygun saç simülasyonu yapılmış oluyor.Altın insan vücuduna en uygun mataryel.Bu sayede alerjik ciltlerde bölgede kusursuz bir çalışma imkanı sağlıyor.İşlem sonrası bölgede yara bere oluşmamış ve kişi saatler içinde günlük hayatına devam ediyor.

SAÇ SİMÜLASYONU İLE TANIŞMAYA HAZIR MISINIZ ?

Saatler içerisinde daha yoğun ve gür bir saç görünümü.Bildiğiniz tüm yöntemleri bir kenara bırakın.


GSM

0 212 266 78 20
444 26 17ADRES

Yıldırım Oğuz Göker Caddesi 8. Gazeteciler Sitesi
A3-2 Blok No:104 Serkan Bozkurt Villası, Akatlar BeşiktaşSerkan Bozkurt
Bizi Sosyal Medya’da

Takip EtCopyright  HFS Türkie 2017. Tüm Hakları Sakldır.

HFS_1 (2)