saç simulasyonu ile yepyeni saçlar

saç simulasyonu ile yepyeni saçlar
  • 10.02.2019
  • 87
  • 0
Bütün insanlar saçlarının natürel gür ve sıhhatli görünmesini umar. Bununla beraber ne yazık ki bu temenni herkes için pek de olası olmayabiliyor. Kelliğin bir hayli nedeni bulunmaktadır.

Bütün insanlar saçlarının natürel gür ve sıhhatli görünmesini umar. Bununla beraber ne yazık ki bu temenni herkes için pek de olası olmayabiliyor. Kelliğin bir hayli nedeni bulunmaktadır. Aileden gelen aktarımsal vaziyetin dışında şahsi ve etrafsal birçok konunun bu vaziyet üzerinde tesir yarattığı artık bilinen bir konu. Ancak buna karşın fertle kendilerine olan özgüveni arttırmak ve kelliğin yaratmış olduğu negatif vaziyetlerden kurtulabilmek emeliyle çeşitli yollar tecrübe etmektedirler. Bu yollar bir takım vakit insanlar için fazla fiyatlı ve kederli bir takım vakit ise yalnızca belli bir zaman dilimi kapsaması itibariyle geçici bir takım analiz eder getirmektedir. Lakin yeni bir sitem olan saç simülasyonu tekniği acısız, ağrısız, çok kısa bir zaman içerisinde kellik veyahut seyrelme meselenize çare olabiliyor.

Bu teknik kimi güzellik merkezlerinde yapılmaktadır. Başka bir deyişle cerrahi bir işlem niteliğinde değildir. İşlem ile bilgi vermek gerekirse öncelikle söylemek şart olan işlem takriben olarak bir iki saat kadar vakit alıyor. İşlem sırasında özel boyalar kullanılarak saç cildinizdeki mesele bölgeye önceden belirlenen sayıda atış yapılıyor. Bir bakıma saç dövmesi olarak düşünebilirsiniz lakin burada kullanılan boyalar bu işlem için özel olarak üretilmiş olup lisanslı ürünlerdir. Ve yeniden aynı şekilde işlem esnasında kullanılan iğneler de saç simülasyonu için dizayn edilen steril malzemelerdir. Saç renginize uyumlu olması bakımından renk kartelasından kendi saçınızın rengine en yakın olanı belirleyebilir ve bu şekilde oldukça doğal bir görünüm ele geçirebilirsiniz. Saç simülasyonu işlemin hemen hemen peşinden rastgele bir şey yapmanıza gerek yoktur. Ve gündelik hayatınıza kaldığınız yerden devam faktörüz mümkündür. İşlem esnasında asgari düzeyde bir acı hissedilirsiniz fakat sonrasında herhangi bir sorun olmayacaktır.

Bu işlemin fiyatları kişiye göre değişebilmektedir. Başka bir deyişle sizin kellik oranınıza ya da bölgenin ne kadar büyük olduğuna bağlı olarak atış sayısı belirlendiği için net ücret bilginini ancak ön müzakereden sonra alabilirsiniz. Fakat saç simülasyonu işlemi yine de saç ektirme işlemi kadar pahalı bir uygulama değildir. Genel olarak işlem tek seansta neticeye erişir ancak uzman tarafından ihtiyaç duyulan görülürse sonrasında bir rötuş uygulanabilir. Bu durum ihtiyaç dâhilinde olur fakat ekseriyetle buna gerek kalmaz. İşlemi yaptırmaya karar verirseniz ön araştırma yapmanız gerekli olabilir. Bu alanda uzman olmayan ve yeterli deneyimi bulunmayan şahıslar tarafından yapılan işlem beklentinizi karşılayamaz. Ayrı olarak hijyen çok ehemmiyetli bir konu olması bakımından sıhhat şartlarına uygun olmayan bir ortam sizin için istenmeyen neticeleri da beraberinde getirebilir. Tüm bu bilgilerin ışığında sizde kellik meselesi aşmak hayatınıza hep hayal ettiğiniz görünümle devam edebilirisiniz. Sıhhatli ve mutlu günler dilerim.

Yorumlar

Hiç yorum yapılmamış!

Yorum Yap

Şimdi Bizimle İletişime Geçiniz!   0 212 266 78 20   0546 446 48 02