SAÇ SİMÜLASYONU

SAÇ SİMÜLASYONU


Her insanın dünyaya bir geliş sebebi vardır.Kimileri işleyen bir düzende sistemin bir parçası olmak,kimileri bu sistemi yönetmek,kimileri ise bir sistem kurmak için yaradılmışlardır.Aslında liderliğin sonradan kazanılan bir olgu olduğuna inanmıyorum.Bir insan lider doğar.Küçüklüğümden beri işleyen sistemlerin hataları bulmakla başlayan hayatım zamanla yeni sistemler kurmayla devam etti.

Ama hayatım  şehirler arası bir seyahatimde başıma gelen bir olayla değişti.Bilirsiniz mola verilen yerlerde insanlar çay kahve vs içerler.Yan masamda çok küçük yaşta bir çocuk vardı.Saçları hastalık sebebiyle dökülmüş.Babası psikolojisin bozulmaması için ona protez saç yaptırmış ama çocuk işte.Doğal olarak rahatsız oluyordu.Küçücük bir adam ve dev gibi gözleriyle baktı.Bir çok insan bu durumda üzülür yada ağlar.Bende ilk etapta öyle yaptım açıkcası.Sonra uzun uzun düşündüm ne yapabilirim diye.Başladım internet üzerinde araştırmaya.Sonunda ilk ışığı bir sitede buldum.

Bir dövmeci dövme cihazı ile saçı olmayan birine kafa derisine saç dövmesi yapıyordu.Bu kişiyle iletişime geçtim ve sistemi öğrenmeye başladım.Mucize gibi birşeydi.Bir kaç demeden sonra sistemin sorunları olduğunu görmeye başladım.Bu işlemin kalıcı olması ve dövme boyalarıyla yapılıyor olması zamanla sıkıntı yaratıyordu.Ayrıca dövme boyaları ağır metal içerdiği içinde ilerleyen dönemlerde bir sağlık problemi olma riski yaratıyordu.Kullanılan iğneler metal olduğu için kafa derisinde tahribata sebebiyet veriyordu.Firmama bağlı laboratuvarda uzun süre çalışmalar yaptım ve sonunda geçici ve insan vücuduna daha uygun olan B.C.N.T saç simülasyon boyalarını geliştirdim.Geçici bir sistemdi ve istenildiği kadar yenilenebiliyordu.Kafa derisi için ise dünyada bir ilk olan altın iğneli sistemi geliştirdim.Altın hem daha az hasar veriyor hemde alerjik durumu ortadan kaldırıyordu.Yapım gereği bu ürünleride Türkiye'de üretmeye karar verdim.Çünkü a dan z ye herşeyin kontrol altında olmasını istiyordum.Şu an geldiğimiz nokta ise inanılır gibi değil.Türkiyenin ilk marka tescilli saç simülasyon merkezini HFS Center Saç Simülasyon Merkezini kurdum.Ama herşey bir yana dünyada  bir çok saç sorunu yaşayan insan bana geliyor ve onları mutlu görmenin tarifi ise yok

Peki duyar gibiyim saç simülasyon ismi nereden çıktı.Adı üstünde simülasyon :) Aslında müşterime anlatırken çıktı bu isim.Aslında saç yok ama var gibi görünüyor dediğimde bana yani samülasyon gibi dedi.Evet dedim SAÇ SİMÜLASYONU.Kulağa hoş geliyordu ve açıkcası şuan bu kadar çok tutacağını ve insanların sahipleneceği aklıma bile gelmezdi.

Geldiğimiz nokta şuan bu ama asla durmak yok.Çünkü en iyiler asla elindekilerle yetinmez.

Türkiye'nin ilk marka tescilli saç simülasyon merkezi Hfs Center Saç Simülasyon Merkezine hoş geldiniz.
Firma kurucumuz Serkan Bozkurt Türkiye de saç simülasyonu mesleğinin kurucusudur. Türkiye de kendi
boyasını üreten tek firmayız. Altın iğneli saç simülasyonunun patent sahibiyiz.Türkiyede saç simülasyonu
için en doğru adrestesiniz.

Saç ektirdiniz ama sonuç umduğunuz gibi olmadı mı ?
Saç ekim izinizden rahatsızlık mı duyuyorsunuz ?

Seyrek saçlarınız sizi mutsuz mu ediyor ?
Protez saçınızdan oldukça sıkıldınız mı ?
Alopesi sonucu saçlarınızı mı kaybettiniz ?

Birçok kozmetik ürün kullandınız ve sonuç alamadınız mı ?

Saç Simülasyonu ile tanışmaya hazır mısınız ?

 

Saç Deyip Geçme 

 

Her geçen büyüyen firmamız Türkiye’de saç simülasyonun kurucusudur. Saç simülasyonun da her geçen gün büyümekteyiz ve dünyanın sayılı firmaları arasına girmekteyiz. Bu gün dünyada kendi cihazı ve boyasını üreten sayılı firmalar arasındayız. Ürünlerimizin tamamı Türkiye’de yerli olarak üretilmektedir. Gücümüzü bize güvenen sizlerden almaktayız. Dünyada söz sahibi olmak için daha çok daha çok çalışıyoruz.Çünkü biliyoruz ki iyiler her zaman iyiler kazanır ve en iyiler için alternatif yoktur.

 

Bizi seçmeniz için neden çok

 

Sizlere daha iyi hizmet vermek ve kusursuz saç simülasyonu sonuçları elde etmek için sürekli çalışıyor ve üretiyoruz.Bu anlamda dünyanın ilk bilgisayar destekli saç simülasyon cihazını tasarladık ve geliştirdik.Bilgisayar kontrolü sayesinde tüm süreç sıfır hata ile tamamlanmaktadır.Altın iğne sistemini dünyada ilk kullanan firmayız.Farklı kalınlıklardaki altın iğneler ile %100 e yakın doğal bir görünüm elde ediyoruz.B.C.N.T saç simülasyon boyalarını Türkiye’deki laboratuvarlarımız da geliştirerek insan sağlığına en uygun hammaddeleri seçtik.Boyalarımız dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.Ağır metal testlerinden başarı ile ayrılmıştır.Dünyanın ilk Helal sertifikasını alan ilk saç simülasyon boyasıdır. Başarımızın sırrı işimize olan aşkımız gücümüzü ise sizden alıyoruz.

Mesaj Gönder
Ad/Soyad (*) E-posta Adresi (*) Telefon (*) Mesajınız

Mesajınızı gönderdikten sonra en kısa sürede size dönüş yapacağız.

Şimdi Bizimle İletişime Geçiniz!   0 212 266 78 20   0546 446 48 02